ADA TEKSTİL

magaza03

ADA Tekstilin Tarihi

Tekstil sektörüne girişimiz 1970′li yılların başlarında şirketimizin kurucusu olan Hasan Tekin Ada tarafından mendil üretimi ile başlamıştır.
Yaklaşık 20 yıl mendil üretim ve satış tecrübemizden sonra yenilikçi ruhumuzla 1990 yılında son teknoloji olan elektronik -bilgisayarlı çorap makinelerı ile Anadolunun ilk çorap fabrikasını kurarak çorap sektörüne adımlarını atmıştır. 1995 yılında üretim kapasitesine İç Giyimi de katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.
Üretim olarak her türlü çorap üretiminin yanı sıra iç giyim , dikişsiz iç giyim , tişört , pijama, eşofman grupları da üretimelerimiz içersindedir.
Yaklaşık 42 yıldan bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda da tutarak her geçen gün kendini yenileyen uzman kadrosuyla iç piyasa ve ihracat alanlarında kendine yer edinmiştir.

Şirketimizin Ana Hedefi ; Dünya pazarına uygun yenilikleri takip ederek ülkemizin istihdam ve ekonomisine katkıda bulunarak yola devam etmektir.

Neden Ada Çorap & İç Giyim ?

  • Ürün kalitesi
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Uygun fiyatlar
  • Hızlı servis ve müşteri memnuniyeti

ADA Kalitesi
Tüm Ada ürünleri grubuna göre en yüksek kalitede üretilip Öko-tex standart 100 sertifikası ile belgelendirilmiştir. Aynı zamanda organik üretim sertifikası olan firmamız
organik ürünlerde de müşterilerine hizmet vermektedir.

Yoğun iş hayatı ve günlük yaşamdan vakit bulup alışveriş yapamayan müşterilerimize yepyeni bir hizmet sunuyoruz.
giyimadasi.com adresini tıklayarak tüm Ada ürünlerini ve seçkin markaları güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz..

Ürünlerimiz hakkında daha fala bilgi edinmeyi ertelemeyiniz!

Şok Kampanyamız Başladı !…
5 adet - aynı fiyatlı Ada ve Vivalle markalı ürün alana ; 6.ürün - 0 tl Siparişlerinizi bekleriz.... Devamı >
Fikirmedya